Produkcja Palet                                                                                                                   pordukcja tanich palet wyszukaj w paletach (wkrotce) mapa strony - oferta tanich palet
 
Informacje o Firmie FPHT Ofeta produkcji Palet Obrobka drewna i palet Dojazd po palety Kontakt, Dane teleadresowe

Produkcją palet zajmujemy się od roku 1990, rozbudowując pak maszynowy i stale poszerzając ofertę usług. W chwili obecnej eksportujemy nasze wyroby do krajów Unii Europejskiej. Podstawowa produkcja to palety europodobne oraz półprodukty do produkcji palet Euro.

Kontakt
FPHT Wojciech Cieplechowicz
Zakład Produkcji Palet
Zwierzyniec, Monopolowa 28
Tel. 0502 337 889, info@fpht.pl

PALETY

Palety drewniane produkowane są przez FPHT wyłącznie z własnych surowców. Palety są produktem spełniającym wszystkie normy dla odpowiednich klas oraz dzięki wykorzystaniu zautomatyzowanego procesu produkcji możliwa jest kontrola ich jakości.

Palety drewniane w przeciwieństwie od palet plastikowych są w pełni ekologiczne i biorą udział w naturalnych procesach recyklingu.

Produkcja Palet rozpoczyna się od pozyskania drewna z lasu, poprzez jego przetarcie do produktu końcowego.


SKRZYNIOPALETY


Produkowane przez FPHT skrzyniopalety drewniane są najwyższej jakości. Staramy się spełniać wszystkie uwagi klientów dotyczące zarówno asortymentu skrzyniopalet jak i cech jakościowych.

W chwili obecnej produkujemy skrzyniopalety owocowe i warzywne w kilku charakterystykach. Czytaj więcej na podstronie: SKRZYNIOPALETY


palety jednorazowe
palety jednorazowe
palety jednorazowe
palety jednorazowe
palety jednorazowe
palety jednorazowe
palety jednorazowe
palety jednorazowe

 
menu

galeria

produkcja-palety

galeria-palety=produkcja
Palety - Produkcja palet drewnianych to nasza specjalność. Od kilkunastu lat nasza paleciarnia jest synonimem usług najwyższej jakości w pozyskiwaniu i obróbce drewna. Produkcja elementów palet euro oraz skrzyń paletowych na owoce i ich dostępność cenowa tworzą zestaw cech poszukiwanych przez naszych konsumentów. Nie produkujemy palet plastikowych, przetwarzamy wyłącznie drewno. Zajmujemy sie wycinka drzew, wywozem, przetarciem (przecieraniem) drewna. PALETY naszej produkcji są tanie i trwałe mimo potocznej nazwy jednorazowe.


FPHT Export-Import Produkcja Palety Wojciech Cieplechowicz 23-400 Biłgoraj, ul. Lubelska 18/23
Zakład Produkcji Palet 22-470 Zwierzyniec, Monopolowa 28 NIP: 918-166-29-78
GSM 0502 337 889 Tel./Fax. +48 686 37 24 e-mail: info@fpht.pl


Wizyty: 351469 | Realizacja i hosting: Eline.pl - Paweł Sokołowski