Produkcja Palet                                                                                                                   pordukcja tanich palet wyszukaj w paletach (wkrotce) mapa strony - oferta tanich palet
 
Informacje o Firmie FPHT Ofeta produkcji Palet Obrobka drewna i palet Dojazd po palety Kontakt, Dane teleadresowe

Produkcją palet zajmujemy się od roku 1990, rozbudowując pak maszynowy i stale poszerzając ofertę usług. W chwili obecnej eksportujemy nasze wyroby do krajów Unii Europejskiej. Podstawowa produkcja to palety europodobne oraz półprodukty do produkcji palet Euro.

Kontakt
FPHT Wojciech Cieplechowicz
Zakład Produkcji Palet
Zwierzyniec, Monopolowa 28
Tel. 0502 337 889, info@fpht.pl

Promocja na palety europodobne. Zadzwoń po szczegóły.
 

W sezonie sadowniczym ogromną popularnością cieszą się skrzyniopalety na warzywa i owoce. W menu skrzyniopalety zamieszczamy kilka informacji o produkowanych przez nasz rodzajach i typach skrzyniopalet owocowych i warzywnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy rolników i sadowników.
 

Skrzyniopalety drewniane produkowane są dla potrzeb ogrodnictwa i warzywnictwa. Przechowywanie produktów w drewnianych skrzyniopaletach posiadających odpowiednie wymiary oraz przestrzenie międzydeskowe zapewniające wentylację utrzymuje świeżość i wygląd owoców i warzyw.Nasze skrzyniopalety charakteryzuje wysoka jakość wykonania i wykończenia.Podstawowy asortyment to skrzyniopalety owocowe (jabłkowe, gruszkowe) oraz warzywne (kapuściane, marchwiane, kartoflane, na kapustę pekińską, etc).Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj skrzyniopalet według Państwa specyfikacji.Zapraszamy do działu "Kontakt".

 

W związku z pytaniami o mozliwość zakupu cechowanej europalety, informujemy że produkujemy komponenty do ich produkcji. Natomiast oferujemy palety europodobne, spełniajace warunki nośności 1300 kg, używane min. przy produkcji i transporcie materiałów budowlanych. Wszelkie dodatkowe informacje i wyjaśnienia dotyczące produkcji palety otrzymacie Państwo pod telefonem 0502 337 889. Zapraszam.
 
Idź do strony: 1, 2, 3, 4 następna
menu

galeria

produkcja-palety

galeria-palety=produkcja
Palety - Produkcja palet drewnianych to nasza specjalność. Od kilkunastu lat nasza paleciarnia jest synonimem usług najwyższej jakości w pozyskiwaniu i obróbce drewna. Produkcja elementów palet euro oraz skrzyń paletowych na owoce i ich dostępność cenowa tworzą zestaw cech poszukiwanych przez naszych konsumentów. Nie produkujemy palet plastikowych, przetwarzamy wyłącznie drewno. Zajmujemy sie wycinka drzew, wywozem, przetarciem (przecieraniem) drewna. PALETY naszej produkcji są tanie i trwałe mimo potocznej nazwy jednorazowe.


FPHT Export-Import Produkcja Palety Wojciech Cieplechowicz 23-400 Biłgoraj, ul. Lubelska 18/23
Zakład Produkcji Palet 22-470 Zwierzyniec, Monopolowa 28 NIP: 918-166-29-78
GSM 0502 337 889 Tel./Fax. +48 686 37 24 e-mail: info@fpht.pl


Wizyty: 275464 | Realizacja i hosting: Eline.pl - Paweł Sokołowski